Master PL-S 4P 2G7 11W 827
Produktinformation "Master PL-S 4P 2G7 11W 827"
Master PL-S 4P 2G7 11W 827 er specielt beregnet for elektronisk forkobling.
De er forsynet med 4-stift-sokkel, og er uden indbygget starter. Højfrekvensdrift med mulighed for dæmpning er nogle af de fordele man kan opnå med disse lamper.
| Spænding: | 230V |
|---|---|
| Farvetemperatur: | 2700K |
| Dæmpning: | Ja |
| Fatning: | 4P 2G7 |
| Max. wattage: | 11W |
| Lumen: | 900 |
| Farvegengivelse: | 82 |
| Levetid kompaktrør: | 10000 timer |