Produktinformation "Faro Take Away Bærbarlampe"
Faro Take Away Bærbarlampe kan tages med, hvor du ønsker og placeres både på forskellige horisontale overflader og hænges på en væg.
Lampen er udført i den robuste termo-polymeriske plast med træelementer og indpakket i moderne design.
Take Away giver et hyggeligt og stemningsfuldt lys i 2700K med en lumen pakke på 100 lumen. Denne smuk formede silhuet med et praktisk håndtag spreder et behageligt varmhvidt lys, hvis lysintensitet kan dæmpes med 3-trinsdæmper, lades op med micro USB.
Faro Take Away Bærbarlampe er hele 20cm høj og 11,8 cm i diameter.
Leveres i to flotte udgaver, der kan yderligere vælges mellem mathvid og matsort finish.
Designet af NAHTRANG
| Farvetemperatur: | 2700K |
|---|---|
| Dæmpning: | 3-STEP |
| Fatning: | LED MODUL |
| Materiale: | ABS/Træ |
| Størrelse: | Ø11,8/H:20cm |
| Lumen: | 100lm |
| IP: | IP20 |
| Farvegengivelse: | CRI 80+ |
| Effekt: | 1,5W |
| Lampetype: | Batterilampe |
| Opladning: | 5 timer via micro USB |